Özel E-ticaret Yazılımı

İHTİYAÇLARA ÖZEL VE GELİŞTİRİLEBİLİR E-TİCARET YAZILIMI

 

Bir e-ticaret sitesi kurulurken karar verilmesi gereken en önemli noktalardan biri de hangi tip e-ticaret alt yapısının tercih edileceğidir. Bu konuda iki seçenek bulunmaktadır; standart paket uygulamaları ve özel yazılımlar.

PlusCommerce, standart özellikler sunan bir e-ticaret paket uygulaması değil, müşterilerin ihtiyaçlarına göre oluşturulan ve sürekli geliştirmeye açık özel bir e-ticaret yazılımıdır. Müşteri ihtiyaçları ve performans analizleriyle, kullanıcı deneyimleri ve beklentileri dikkate alınarak ilgililerin tümü için optimum sonuçlar doğuran özel çözümler sunar.

PlusCommerce, e-ticaretin tüm dinamikleri dikkate alınarak, ihtiyaç analizleri yapılarak oluşturulan ve zaman içerisinde değişebilecek ihtiyaçlara göre geliştirilebilecek ve genişletilebilecek bir alt yapıdır.
Elektronik ticaret alanında önemli hedefleri olan, uzun soluklu ve çözüm odaklı işbirlikleriyle başarı hikayeleri yaratmak isteyen firmalar için optimal çözümler üretmektedir.

Teknoloji & Mimari

PlusCommerce, alt yapısı, tasarımı, sunucu konumlandırılması, düzenli güncellemeleri, entegre dijital pazarlama yöntemleri, performans arttırıcı araçları, doğru kurgulanmış SEO altyapısı ve bunların en doğru şekilde harmanlanmasıyla, markanızın ruhuna, hedef kitlenize, hedeflerinize ve hayallerinize en uygun e-ticaret sitesini hayata geçirmenizi sağlar.

Bir web uygulaması olarak PHP altyapısı üzerinde geliştirilen PlusCommerce’de veri tabanı olarak MySQL Server kullanılmaktadır. Uygulama Internet Explorer, Chrome, Safari, Opera, Firefox tarayıcılarla kullanılabilir ve herhangi bir farklı kurulum gerektirmemektedir.

Geliştirilebilir, Genişletilebilir E-ticaret Çözümü

PlusBiz e-ticaret çözümü paket bir uygulama değildir. Zamanla değişebilecek ihtiyaçlara ve beklentilere göre geliştirilebilir esnek bir yapı olarak kurgulanmış, modüler yapılardan oluşan ve kolaylıkla geliştirilebilen ve genişleyebilen bir altyapı üzerinde çalışmaktadır.

Entegrasyon Çözümleri

PlusBiz e-ticaret yazılımı, kargodan pazar yerlerine, ERP sistemlerinden paket muhasebe programlarına bir e-ticaret işletmesi için önemli olan üçüncü parti kurum ve yazılımlarla entegre çalışabilecek bir altyapı sunmakta ve sürekli üçüncü parti firmalar için yeni entegrasyonlar geliştirmektedir.

Standart Opsiyonel
Sürükle Bırak Tasarım Altyapısı ·
Sınırsız Ürün Kategorisi ·
Sınırsız Ürün Listeleme ·
Varyantlı ve Bundle Ürün Listeleme ·
Excel/XML ile Toplu Ürün Yükleme/Güncelleme ·
Sınırsız XML Linki Oluşturabilme ·
Google Shopping Entegrasyonu ·
Instagram Shop Entegrasyonu ·
Kargo Takip Modülü ·
Müşteri, Ürün ve Kategori Bazlı Sınırsız Kampanya Oluşturabilme ·
Blog Modülü ·
Sınırsız İçerik Sayfası ·
Pazaryerleri Entegrasyonu ·
Muhasebe Entegrasyonu ·
Kargo Entegrasyonu ·